СПОРТСКА ТАКМИЧЕЊА И РЕЗУЛТАТИ У ОКТОБРУ МЕСЕЦУ

• Општинско такмичење из стоног тениса одржано је 1. октобра. Наша школа је екипно заузела 1. место. У мушком тиму су били: Никола Велићански (2д1), Срђан Еркић (4д1) и Огњен Столић (3д2). У женском тиму су биле: Ива Бабић (2д1), Тијана Соколовић (1о) и Теодора Стојчевић (2о1).
  • Општинско такмичење у кошарци и баскету за ученике, одржано је 14. октобра. Наши тимови су заузели 2. место.
  • “Трка за срећније детињство” одржано је 14. октобра.
  • Општинско такмичење у кошарци и баскету за ученице одржано је 15. октобра. Наши тимови су заузели 1. место.  Екипу за кошарку су чиниле: Ива Бабић (2д1), Софија Вукелић (1д1), Валентина Гагић (3о2), Стефани Ладинек (1д2), Тијана Милинковић (2д1), Татјана Петровић (4д1), Сара Рикановић (2д2), Теодора Трбојевић (401) и Тања Трифуновић (4д2). Екипу за баскет су чиниле: Валентина Гагић (3о2), Стефани Ладинек (1д2), Татјана Петровић (4д1) и Теодора Трбојевић (401).
  • Окружно такмичење из стоног тениса одржано је 22. октобра у Шиду. Мушка екипа је заузела екипно 3. место, а женска 2. место.
  • Општинско такмичење у одбојци за ученике одржано је 28. октобра. Наш тим је заузео 2. место.

Све екипе је водила професорица физичког и здравственог васпитања Вера Милованчевић.

Честитамо!