РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКИХ ТАКМИЧЕЊА У НОВЕМБРУ МЕСЕЦУ

Општинско такмичењу у футсалу за ученике, одржано је 4. новембра, а наш тим је освојио 2. место. Дан касније, одржано је такмичење за ученице, које су такође освојиле 2. место.

Општинско такмичење у рукомету за ученике, одржано је 18. новембра. Наш тим је освојио 1. место. Екипу су чинили: Андреј Беић (4д1), Немања Божић (4д1), Дејан Вуковић (302), Алекса Гверо (202), Јован Ђекић (401), Марко Ђурић (4о2), Срђан Еркић (4д1), Лука Игњатовић (4д1), Никола Јaснић (3о2), Лука Јеличић (1д2), Никола Саграџија (4д1) и Огњен Столић (3д2).

Општинско такмичење  у рукомету за ученице, одржано је 19. новембра. Наш тим је освојио 2. место.

Све тимове је водила професорка физичког и здравственог васпитања Вера Милованчевић.

Честитамо