Током претходног викенда наши ђаци су остварили одличне резултате на такмичењима.
У суботу, 9. 5. 2026. године, одржано је Републичко такмичење из руског језика у Београду. Ученица Ангелина Маријан (4д1) освојила је прво место.
На завршној смотри „Сусрети с прошлошћу“ у организацији Удружења за друштвену историју – Euroclio, ученица Љубица Малетић (1д2) освојила је друго место са одбрањеним радом на тему „Скојевска организација у Руми – активност школске омладине“.
Ученица Миљана Васић (3о1) пласирала се у финални део ликовне смотре на 55. Ђачком Вуковом сабору.
Ученик Матија Освалд (2о2) је освојио четврто место на Републичком такмичењу из енглеског језика.
Честитамо!
