ЗА 2021/22. ГОДИНУ

Стручни тимови и активи

СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈНО ПЛАНИРАЊЕ:

  • Владислав Тодоровић, проф. (координатор)
  • Марина Малетић, директор школе
  • Мирјана Опсеница, школ. психолог
  • Љиљана Пантелић, проф
  • Представник локалне самоуправе – Пејовић Саша
  • Представник родитеља – Поповић Десанка
  • Представник ученика – Ања Чарнописки

СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈ ШКОЛСКОГ ПРОГРАМА:

  • Анђелка Стојаковић, проф. (координатор)
  • Мина Опачић, проф
  • Ратанчић Марија, проф.
  • Аљехина Дражић, проф.

ТИМ ЗА ИНКЛУЗИВНО ОБРАЗОВАЊЕ:

  • Анђелка Зец, проф.(координатор)
  • Софија Благојевић, проф.
  •  Јелена Линцнер, проф.
  • Представник родитеља – Вишеслава Налчић
  • Представник ученика – Александра Рудеж
  •  Представник локалне самоуправе – Кејић Александар

СТРУЧНИ ТИМ ЗА ДОДАТНУ ПОДРШКУ УЧЕНИЦИМА:

  • Мирјана Опсеница, шк. психолог
  • Тина Карановић, проф. (координатор)
  • Радослав Божић, проф
  • Представник родитеља – Зорица Косанић Митровић
  • Представник ученика – Катарина Зирамов
  • Представник локалне самоуправе – Нада Балчин

СТРУЧНИ ТИМ ЗА ЗАШТИТУ УЧЕНИКА И ЗАПОСЛЕНИХ ОД ДИСКРИМИНАЦИЈЕ, НАСИЉА, ЗЛОСТАВЉАЊА И ЗАНЕМАРИВАЊА:

  • Милош Ћорда, проф. (координатор)
  • Мирјана Опсеница, шк. психолог
  • Ненад Петровић, проф
  • Представник родитеља – Предраг Мамлић
  • Представник ученика – Алекса Страјин
  • Представник локалне самоуправе – Нада Балчин

СТРУЧНИ ТИМ ЗА МАРКЕТИНГ:

  • Надица Покрајац, проф. (координатор)
  • Марина Малетић, директор
  • Мирјана Опсеница, школски психолог
  • Марија Ратанчић, проф
  • Лука Чубрило, ученик

СТРУЧНИ ТИМ ЗА ТРАНЗИЦИЈУ:

  • Смиљана Јокић, проф. (координатор)
  • Борислав Брадић, проф.
  • Милена Кузмановић, проф
  • Представник родитеља – Татјана Ђурђевачки
  • Представник ученика – Емилија Шестановић
  • Представник локалне самоуправе – Нада Балчин

СТРУЧНИ ТИМ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПРОГРАМА ЗДРАВСТВЕНОГ ВАСПИТАЊА УЧЕНИКА:

  • Биљана Гајевић, проф. (координатор)
  • Светлана Бошковић, проф
  • Весна Танасић, проф
  • Представник родитеља – Бранислава Зелић
  • Представник ученика – Анђела Делић
  • Представник локалне самоуправе – Александар Кејић

СТРУЧНИ ТИМ ЗА САМОВРЕДНОВАЊЕ:

  • Мина Опачић, проф. (координатор)
  • Марина Малетић, директор школе
  • Мирјана Опсеница, школски психолог
  • Нина Пашић Гергељ, проф.
  • Представник родитеља – Драгана Маричић
  • Представник ученика – Дуња Гмизић
  • Представник локалне самоуправе – Саша Пејовић

СТРУЧНИ ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ:

  • Софија Благојевић, проф. (кооридинатор)
  • Биљана Кљајић, проф.
  • Јелена Стојановић, проф.
  • Вера Милованчевић, проф.
  • Представник ученика – Бојан Ђурђевачки
  • Представник родитеља – Мирјана Данкулов
  • Представник локалне самоуправе – Нада Балчин

СТРУЧНИ ТИМ ЗА ОБЕЗБЕЂИВАЊЕ КВАЛИТЕТА И РАЗВОЈ ШКОЛЕ:

  • Светлана Бугарина Пантовић, проф. (координатор)
  • Марина Малетић, директор школе
  • Мирјана Опсеница, шк. психолог
  • Представнник родитеља – Данијела Петковић
  • Представник ученика – Иван Батало
  • Представник локалне самоуправе – Кејић Александар

СТРУЧНИ ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ:

  • Тина Проданов, проф. (координатор)
  • Марина Малетић, директор школе
  • Драгана Кљајић, проф.
  • Представник родитеља – Драгана Страјин
  • Представник ученикa – Ивана Мартиновић
  • Представник локалне самоуправе – Саша Пејовић

ТИМ ЗА РАЗВОЈ МЕЂУПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНЦИЈА И ПРЕДУЗЕТНИШТВА:

  • Софија Манојловић, проф. (координатор)
  • Анђелка Стојаковић, проф.
  • Ивана Љубинковић, проф.
  • Представнник родитеља – Мирјана Данкулов
  • Представник ученика – Софија Пешић
  • Представник локалне самоуправе – Нада Балчин

ТИМ ЗА КАРИЈЕРНО ВОЂЕЊЕ:

  • Дражић Аљехина, проф. (координатор)
  • Драгана Рунтић, проф.
  • Маријана Шашић, проф
  • Марина Малетић, директор школе
  • Мирјана Опсеница, шк.психолог

ТИМ ЗА КАРИЈЕРНО ВОЂЕЊЕ:

  • Мирјана Опсеница, шк.психолог (координатор)
  • Јањић Марко, вероучитељ
  • Марина Малетић, директор школе
  • Јелица Јапић, секретар школе
  • Смиљана Јокић, проф