Све вести

Позивамо Вас да присуствујете свечаној Светосавској академији која ће се одржати у великој дворани Културног центра “Брана Црнчевић” у Руми, у петак, 27. јануара у 19 часова, а чији ћемо ми бити овогодишњи домаћини. Програм Светосавске академије: Светосавска химна – Певачка група Гимназије Отварање Свечане академије – обраћање водитеља Обраћање директорке Гимназије Марине Малетић Обраћање свештеника Сретена Лазаревића Обраћање председника СО Рума Стевана Ковачевића Обраћање председнице Општине Рума Александре Ћирић...
Прочитај више
Ученици одељења 2д2 су приствовали радионици на тему: Поновна употреба материјала за друге намене као начин рециклирања.
Прочитај више
Понедељак, 9. јануар, први је радни, наставни дан, у другом полугодишту. Обавештавамо ђаке и запослене да ће се настава реализовати у преподневној смени!
Прочитај више
У нашој школи је 21. 12. 2022. године, одржан "Каријерни дан".
Прочитај више
Ученица Валентина Томић (1д1) освојила је 3. место на ликовном конкурсу "Јапан и Србија: 140 година пријатељства - шта нас спаја?"